kompleksowe usługi pogrzebowe wrocław
Mogą mieć Państwo pewność, że w Zakładzie Pogrzebowym Figiel „HELFA” zawsze przestrzegamy zasad prawidłowego postępowania ze Zmarłymi. Osoby Zmarłe przewożone są przez selektywnie dobrany i doświadczony personel, za pomocą karawanów posiadających pozytywną opinię Sanepidu i spełniających wszystkie warunki wymagane przez prawo. Przygotowaniem Osób Zmarłych do pochówku zajmuje się nasz wykwalifikowany personel w specjalistycznym pomieszczeniu. Nasz zakład pogrzebowy korzysta wyłącznie z profesjonalnych środków chemicznych do toalety pośmiertnej, dezynfekcji i mycia pomieszczeń, sprzętu pogrzebowego, samochodów oraz higieny pracowników.
Skontaktuj się z nami 24h: tel. kom. +48 605 964 664.

Ostatnią Drogę Twoich Najbliższych uczynimy Godną i pełną Dostojeństwa.
Nasze Usługi
Międzynarodowy transport zwłok

Międzynarodowy transport zwłok w Wrocławiu

Świadczymy usługi przewóz zmarłych za granicą. W sytuacji, kiedy śmierć bliskiej nam osoby nastąpi poza granicami naszego kraju, z dala od domu, bardzo trudną kwestią jest sprowadzenie ciała zmarłego członka rodziny do Polski. Najlepszym rozwiązaniem w tak trudnym przypadku jest kontakt z firmą, która kompleksowo zajmuje się międzynarodowym transportem zwłokorganizacją pogrzebów.

Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy przedsięwziąć, jest skontaktowanie się z Zakładem Pogrzebowym Figiel „HELFA” pod całodobowymi numerami telefonów 71 34 25 979 lub  +48 605 964 664 i zgłoszenie chęci skorzystania z usługi międzynarodowego transportu osoby zmarłej. Zapraszamy do poznania oferty kwiatów pogrzebowych.

IMG_8410(1) - Kopia
IMG_8414(2) - Kopia

Dopełnienie formalności

W momencie, kiedy złożą nam Państwo pełnomocnictwo, podejmiemy dalsze kroki
w celu transportu zwłok Osoby Zmarłej do kraju. Do tego typu zagadnień podchodzimy w sposób kompleksowy – rozpoczynając od załatwienia wszelkich formalności zgodnie z obowiązującymi w danym kraju przepisami prawa, poprzez odpowiednie przygotowanie ciała Zmarłej Osoby do transportu, na jak najszybszym przewiezieniu bliskiej nam osoby do domu.

Doświadczenie związane z międzynarodowym transportem zwłok w połączeniu ze znajomością specyfiki poszczególnych krajów jest gwarancją sprawnego przeprowadzenia powierzonego nam zadania.

Zatrudniamy doskonale wykwalifikowany personel znający języki obce, co
w istotnym stopniu ułatwia nam dokonywanie wszelkich formalności poza granicami naszego kraju. Do transportu Zmarłych wykorzystujemy nowoczesne, komfortowe autokarawany, które są w pełni przystosowane do krajowego
i międzynarodowego przewozu Osób Zmarłych.

usługi pogrzebowe
rama usługi
rama usługi
Kompleksowa organizacja pogrzebu

Zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe. Wszelkie formalności związane z pogrzebem załatwią Państwo na miejscu, w naszych profesjonalnie przygotowanych biurach. Zaufaj firmie z dwudziestoletnią tradycją.

rama usługi
rama usługi
Krajowy i międzynarodowy transport zwłok

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy wraz ze spełniającymi światowe wymogi sanitarne autokarawanami udadzą się
w każde wskazane przez Państwa miejsce.

rama usługi
rama usługi
Ekshumacje zwłok

Posiadamy wszelki specjalistyczny sprzęt do przeniesienia szczątków Bliskich w inne miejsce spoczynku. Służymy naszą wiedzą
i doświadczeniem.

rama usługi
rama usługi
Inne usługi pogrzebowe

Nasi specjaliści stworzą dla Państwa kompozycje kwiatowe, odnowią tabliczki pogrzebowe, przygotują nekrologi oraz klepsydry, a także wiele innych. Zaufaj nam
i zadzwoń.

Skontaktuj się z nami 24h

tel. kom. +48 605 964 664
tel. 71 342 59 79

Strona główna O nas Kontakt

Nasze zakłady pogrzebowe:

WROCŁAW
ul. Traugutta 62
tel. kom. 509 948 134
tel. 71 342 59 79
OŁAWA
ul. Ks. Kutrowskiego 8
tel. 71 30 32 721
tel. kom. 605 964 664